MÖBLER / Bord / Konsolbord 10471005
nr 1047 1005
Konsolbord
Nyrokoko, stenskiva, längd: 90 cm, djup: 36 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 20:36:19
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr